Základy robotiky

na základnej škole

"Give a child a robot, He'll play for an hour. Teach him to build, and he'll play forever. "

Citáty

Treba si uvedomiť, že nie je dôležité, ktorý jazyk (či vývojové prostredie) používame na prepis algoritmu do jazyka počítača - dôležité je naučiť sa filozofii programovania."

Kurzy pre učiteľskú verejnosť na UKF

Programování je zábavné! Je to mimořádná, vděčná a kreativní zábava. Můžeme přitom vytvářet úžasná spletitá díla a také nacházet chytré, neuvěřitelně rychlé a zdánlivě jednoduché zkratky, které umožní překonat libovolné překážky."

Eben Upton, Gareth Halfacree

”"Logika vás dostane z A do Z.
Predstavivosť vás dostane všade."

Albert Einstein

mindboards.org